Skladníci - řidiči vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Valašské Meziříčí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci - řidiči vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost CIE METAL CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - řidiči vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

SKLADNÍCI - ŘIDIČI VZV
POŽADUJEME: platný ŘP na VZV, praxe na stejné pozici, spolehlivost, zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace s výrobky a materiálem ve výrobních prostorách
NABÍZÍME: stravenky v hodnotě 140 -180 Kč /den plně hrazené zaměstnavatelem, 1 týden dovolené navíc, příplatek za ošatně 450,- Kč/měsíčně, náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč
První kontakt: Životopisy zasílejte na email: nebo volejte tel. 722 694 571
ov. 12.3.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CIE METAL CZ, s.r.o.

CIE METAL CZ, s.r.o.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26871009
aktualizováno před asi 2 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz