Skladník-ce / řidič-ka sk. b - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Frýdek-Místek

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník-ce / řidič-ka sk. b - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost POLMARKUS, s. r. o.

Místo pracoviště Sadová 618, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 105 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník-ce / řidič-ka sk. b - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Sadová 618, Frýdek-Místek)

A16 z:26/5/2021 a:17/8/2021
Polmarkus s.r.o. - jsme přední distribuční společnost v pekárenském, cukrářském a zmrzlinovém průmyslu působící na českém a evropském trhu; zabýváme se zaváděním produktů a implementací inovativních řešení v oblasti obsluhovaného trhu. Naší silnou stránkou je tým zkušených odborníků v oblasti prodeje a technologií i vytváření moderních řešení na trhu.
Náplň práce:
- naše společnost hledá do svého kolektivu nového kolegu/kolegyni na pozici skladník - řidič. Vaším úkolem bude příjem zboží na sklad, manipulace se zbožím, příprava zboží k odvozu
- občas i rozvoz k zákazníkům.
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B
- předložení výpisu z RT
- manipulaci s ručním paletovým vozíkem
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost, časovou flexibilitu.
Výhodou:
- průkaz VZV.
Nabízíme:
- možná to zní jako fráze, ale zázemí stabilní a perspektivní společnosti není k zahození
- odvedenou práci Vám náležitě odměníme, proplacení přesčasů je u nás samozřejmostí
- podpoříme Vás ve Vašem profesním a osobním rozvoji
- umožníme Vám kariérní postup dle vašich preferencí a schopností
- stravenky v hodnotě 110 Kč
- vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti
- firemní akce a teambuildingy
- bonusy.
Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat a zašlete nám Vaše aktualizované CV.

Informace o společnosti POLMARKUS, s. r. o.

POLMARKUS, s. r. o.
Sadová 618
Frýdek-Místek
73801
IČO: 26864606
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Frýdek-Místek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Frýdek-Místek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz