Skladník/ice s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, České Budějovice

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladník/ice s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Trenkwalder a.s.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník/ice s vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (České Budějovice)

PP na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.
Náplň práce: obsluha vysokozdvižného vozíku a zodpovědnost za jeho bezpečný provoz, vykládka a nakládka návěsů, manipulace se zbožím, práce se scanerem, v případě potřeby úklid areálu, další pomocné práce.
Hledáme pracovité a spolehlivé uchazeče, kteří se nebojí fyzické práce, platné oprávnění k řízení VZV výhodou, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, uvítáme zkušenosti ze skladu.
Zam. výhody: stravenkový paušál v hodnotě 44 Kč za odpracovanou směnu..
Kontakt možný osobně na adrese Kostelní 8, České Budějovice, e-mailem nebo telefonicky (8:00 - 16:00 hod.)

Informace o společnosti Trenkwalder a.s.

Trenkwalder a.s.

České Budějovice

IČO: 25857011
aktualizováno před více než 2 roky