Slévárenský dělník - pomocní dělníci ve výrobě, Blansko

Výroba a provoz / Slévárenský dělník - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost Ernst Leopold s.r.o.

Místo pracoviště Gellhornova 2242, Blansko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Slévárenský dělník - pomocní dělníci ve výrobě (Gellhornova 2242, Blansko)

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce:
- pomocné práce ve slévárně
- možnost zaučení na slevač-formíř
Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost a přiměřenou fyzickou zdatnost
- praxe ve slévárně výhodou
Nabízíme:
- odborné zaučení
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, výborná kuchyně, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovoelné navíc.
První kontakt osobně, telefonicky na č. 516 427 116 - Alena Hlaváčková, ved. personál. odd., na č. 516 427 126 - Jitka Matoušková nebo na e-mail. adrese:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Ernst Leopold s.r.o.

Ernst Leopold s.r.o.
Gellhornova 2242
Blansko
67801
IČO: 63468867
aktualizováno před téměř 3 roky