Sociální pracovník/ce - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur, Slavkov u Brna

Služby, Administrativa / Sociální pracovník/ce - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Koláčkovo náměstí 727, Slavkov u Brna
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 23 390 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur (Koláčkovo náměstí 727, Slavkov u Brna)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů - Sociální pracovník (ID 11100850)

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Brně
Odbor Kontaktní pracoviště Vyškov, Oddělení Kontaktní pracoviště Bučovice,
Dvorská 912, 685 01 Bučovice

Hlavní náplň činnosti:
- provádění cíleného sociálního šetření u osob nacházejících se v nepříznivé sociální
situaci, analýz této situace a poskytování navazujícího sociálního poradenství
k jejímu řešení
- provádění sociálních šetření v přirozeném prostředí žadatele k posouzení jeho
schopnosti péče o vlastní osobu a soběstačnost pro účely stanovení stupně závislosti
u příspěvku na péči
- zajišťování poradenské činnosti pro klienty v agendě příspěvku na péči
- jednání se správními orgány a jinými organizacemi v zájmu klientů

Kvalifikační a další požadavky:
- kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách tj. ukončené vyšší
odborné vzdělání sociálního směru popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání
zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a
humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a
sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku)
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX
- výhodou je řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy,
po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup – květen 2024
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou) se zkušební
dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném
znění)

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvek na stravování (stravenkový paušál) ve výši 65 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 08. 04. 2024 včetně na e-mailovou adresu:
nebo písemně na adresu:
Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Brně
Polní 1011/37
659 59 Brno

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Koláčkovo náměstí 727
Slavkov u Brna
68401
IČO: 72496991
aktualizováno před asi měsícem