Sociální pracovník osp - ostatní specialisté v sociální oblasti, Zlín

Zdravotnictví / Sociální pracovník osp - ostatní specialisté v sociální oblasti

Společnost Statutární město Zlín

Místo pracoviště náměstí Míru 12, Zlín
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník osp - ostatní specialisté v sociální oblasti (náměstí Míru 12, Zlín)

Klíčová náplň práce:
. sociální práce s potřebnými občany (včetně pomoci s hospodařením, vedením domácnosti, pomoci se zařazením do pracovního procesu, pomoci s řešením zadluženosti, pomoci při zajištění ubytování a bydlení aj.),
. informační a poradenská činnost,
. vyhledávání ohrožených osob v jejich přirozeném prostředí,
. rozhodování o zvláštním příjemci dávek důchodového pojištění,
. výkon opatrovnictví občanů omezených ve svéprávnosti, popř. výkon zvláštního příjemce dávek.
Požadavky:
. VOŠ, VŠ,
. praxe v oblasti sociální práce výhodou,
. zkouška zvláštní odborné způsobilosti v sociálních službách a zvláštní odborné způsobilosti při výkonu veřejného opatrovnictví výhodou,
. velmi dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, stresová odolnost,
. uživatelská znalost Microsoft Office,
. řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič.
. odpovědnost, spolehlivost, pečlivost,
Místo výkonu práce: . Zlín.
Pracovní poměr: . na dobu neurčitou.
Platová třída:
. 11. platová třída.
Benefity:
. 5 týdnů dovolené,
. 4 dny zdravotního volna (sick days), . příspěvek na stravování, . individuální výběr benefitů v rámci systému Cafeteria, . společenské a sportovní akce pro zaměstnance.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
. je státní/m občankou/em České republiky, případně cizí/m státní/m občankou/em, která/ý má v ČR trvalý pobyt,
. dosáhl/a věku 18 let,
. je způsobilý/á k právním úkonům,
. je bezúhonný/á, tj. nebyl/a pravomocně odsouzen/a (pro trestný čin spáchaný úmyslně nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy).
Předpoklady stanovené zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, týkající se odborné způsobilosti sociálního pracovníka.
Náležitosti přihlášky:
. jméno, příjmení a titul uchazeče/ky,
. datum a místo narození uchazeče/ky,
. státní příslušnost uchazeče/ky,
. místo trvalého pobytu uchazeče/ky,
. číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu (jde-li o cizí/ho státní/ho příslušnici/íka),
. adresa pro zasílání písemností, pokud není shodná s místem trvalého pobytu uchazeče/ky,
. datum a podpis uchazeče/ky.
K přihlášce, kterou najdete na karierních stránkách www.Zlin.eu, přiložte:
. životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech uvedených v požadavcích zaměstnavatele,
. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních občanů též obdobný doklad dosvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se čestným prohlášením,
. úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:
. poštou na adresu: statutární město Zlín, oddělení personální a vzdělávání, náměstí Míru 12, 760 01 Zlín; podací razítko nejpozději s datem 02. 04. 2024,
. do datové schránky (ID DS: 5ttb7bs) nebo osobně do podatelny Magistrátu města Zlína, budova radnice, náměstí Míru 12, Zlín s datem a časem dodání nejpozději do 03. 04. 2024 do 17:00 hod.
Uzavřenou obálku nebo datovou zprávu, prosím, označte „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení, sociální pracovník/pracovnice - OSP“ a uveďte jméno a adresu uchazeče.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Informace o společnosti Statutární město Zlín

Statutární město Zlín
náměstí Míru 12
Zlín
76001
IČO: 283924
aktualizováno před asi měsícem