Sociální pracovník / pracovnice v pobytovém středisku kostelec n. orl. - sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních, Kostelec nad Orlicí

Zdravotnictví / Sociální pracovník / pracovnice v pobytovém středisku kostelec n. orl. - sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních

Společnost Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Místo pracoviště Rudé armády 1000, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 27 430 - 40 110 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník / pracovnice v pobytovém středisku kostelec n. orl. - sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních (Rudé armády 1000, Kostelec nad Orlicí)

Přihlášky do VŘ (včetně životopisu a motivačního dopisu) zasílejte do 10.8. 2022 na e-mailovou adresu
Případné bližší informace telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hodin.
Požadujeme:
- vzdělání min. VOŠ, vhodné i pro absolventy
- trestní bezúhonnost
- znalost angličtiny, ruštiny
- schopnost samostatné i týmové práce
- uživatelská znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- flexibilita.
Náplň práce:
- sociální práce s klienty pobytového střediska a integračního azylového střediska
- služební cesty na Integrační azylové středisko v Jaroměři.
Nabízíme:
- FKSP, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
- jazykový bonus, benefity pro zaměstnance
- platové zařazení v 10. platové třídě (1. - 12. st., dle praxe) + osobní příplatek
- PP na dobu určitou (zástup za RD) s možností následného prodloužení.

Informace o společnosti Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra

Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
Rudé armády 1000
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 60498021
aktualizováno před téměř 2 roky