*sociální pracovník/pracovnice v sociálních službách - velké meziříčí, forma dpp - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené), Velké Meziříčí

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / *sociální pracovník/pracovnice v sociálních službách - velké meziříčí, forma dpp - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Diecézní charita Brno

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hornoměstská 370, Velké Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: *sociální pracovník/pracovnice v sociálních službách - velké meziříčí, forma dpp - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) (Hornoměstská 370, Velké Meziříčí)

Náplň práce: -ambulantní a terénní práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 6 do 26 let
a s tím spojená administrativní činnost
Místo výkonu práce: Velké Meziříčí
Nástup: duben 2022, případně dle domluvy
Nabízíme:
" práci na dohodu o provedení práce,
" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
" možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
" práci pod supervizí a odborným vedením,
" zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
" vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
" schopnost týmové i samostatné práce,
" spolehlivost, zodpovědnost,
" možnost práce především v odpoledních hodinách,
" trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
" praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ohroženými rizikovým chováním.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 20. 3. 2022 na e-mail
Bližší informace: Mgr. Martina Horníčková, DiS., vedoucí Wellmez - NZDM,
mob.: 731 626 116, e-mail

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Hornoměstská 370
Velké Meziříčí
59401
IČO: 44990260
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Žďár nad Sázavou v oboru Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání

Všechny pracovní inzeráty v okrese Žďár nad Sázavou v oboru Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání