Softwarový inženýři - seniorní pozice - analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací, Praha

Informační technologie / Softwarový inženýři - seniorní pozice - analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Společnost Comtrend Central Europe, s.r.o.

Místo pracoviště Jankovcova 1518, Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 70 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Softwarový inženýři - seniorní pozice - analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací (Jankovcova 1518, Praha)

Náplň práce:
Plánování systému, vývoj architektury systému podle specifikací a pomoc nadřízeným při propagaci projektu. Je potřeba mít proaktivní
přístup, být schopen plnit úkoly zadané nadřízenými.
Hlavní úkoly: 1) Předělání a analýza problému softwarového produktu, 2) Vývoj a návrh softwarového programu produktu, 3) Základní test
softwarového produktu, 4) Pomoc PM nebo FAE při řešení problémů záklazníků, 5) Analýza specifikací softwarového produktu, 6) Psaní dokumentů
Kandidát by měl idálně mít tyto znalosti: Znalost programování v jazyce C, porozumět znalostem souvisejícím se síťovou komunikací a být obeznámen s
vestavěným systémem, Znalost aplikace MS office, Outlook, Oprační systémy: Linux, Windows (NT,2000) WinXP, Programování: C/C++,
CGI, THML, XML., Preferujeme praxi více než dva roky a pracovní zkušenosti ve stejném oboru.
Preferujeme znalost teorie provozu, principy návrhu: TCP/IP, IP Routing protocols, ADSL/VDSL, GPON, XGPON, XGSPON, Common Router Interfaces and Protocols, Ethernt,
Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, ATM, PPP, VolP stack, 4G/5G mobile networks
Preferované jazykové dovednosti - plynulý anglický a čínský jazyk.

Informace o společnosti Comtrend Central Europe, s.r.o.

Comtrend Central Europe, s.r.o.
Jankovcova 1518
Praha
17000
IČO: 27154866
aktualizováno před více než 2 roky