Správce/správkyně na překladišti odpadu dražkovice - pracovníci odvozu a recyklace odpadů, Pardubice

Výroba a provoz / Správce/správkyně na překladišti odpadu dražkovice - pracovníci odvozu a recyklace odpadů

Společnost SmP - Odpady a.s.

Místo pracoviště Pardubice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 32 900 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce/správkyně na překladišti odpadu dražkovice - pracovníci odvozu a recyklace odpadů (Pardubice)

Náplň:
- vizuální kontrola odpadu
- evidence příjmu odpadu od občanů
- řízení ukládání odpadu od občanů dle charakteru do určených nádob, nebo na určené místo
Požadavky:
- komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
Zaměstnanecké výhody:
- práci na hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- pravidelný výplatní termín
- celá mzda na výplatní pásce
- mimořádné odměny v průběhu roku
- příspěvek na stravování - stravenkový paušál
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti SmP - Odpady a.s.

SmP - Odpady a.s.

Pardubice

IČO: 27547230
aktualizováno před asi měsícem