Stavební pracovník/pracovnice - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl, Svitavy

Stavebnictví / Stavební pracovník/pracovnice - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

Společnost Kubík a.s.

Místo pracoviště Průmyslová 1635, Svitavy
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební pracovník/pracovnice - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl (Průmyslová 1635, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici jstavební dělník/ce na výstavbě plynovodů v prosperující společnosti. - práce po celé ČR v turnusových cyklech dle zakázek. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančně ohodnocena.
NABÍZÍME: nové pracovníky zaškolíme, nabízíme možnost zvýšení, případně rozšíření kvalifikace, penzijní připojištění, životní a úrazové pojištění a další firemní benefity. NÁSTUP DLE DOHODY!
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Kubík a.s.

Kubík a.s.
Průmyslová 1635
Svitavy
56802
IČO: 25928082
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Stavební pracovník/pracovnice - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Kubík a.s.
Průmyslová 1635 1635
Svitavy