Strážní - vhodné i pro ozz - pracovníci ostrahy, strážní, Vsetín

Obrana a ochrana / Strážní - vhodné i pro ozz - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost ADESTRA servis, s.r.o.

Místo pracoviště Generála Klapálka 300, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní - vhodné i pro ozz - pracovníci ostrahy, strážní (Generála Klapálka 300, Vsetín)

STRÁŽNÍ - VHODNÉ I PRO OZZ

POŽADUJEME: čistý výpis z RT, dobrý zdravotní stav; certifikát strážného, potravinářský průkaz či zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou, uchazeče bez praxe zaškolíme
NÁPLŇ PRÁCE: tři posily do našeho týmu pracovníků ostrahy pro společnost Albert
NABÍZÍME: stravenky, náborový příspěvek, firemní oblečení, možnost ubytování
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti po předchozí telefonické dohodě, tel. 775 718 508 pan Štefan Žolnier, popř. e-mail:
Ov.e.: 17.2.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ADESTRA servis, s.r.o.

ADESTRA servis, s.r.o.
Generála Klapálka 300
Vsetín
75501
IČO: 27802566
aktualizováno před asi rokem