Strojní zámečník / zámečnice - zámečníci strojů, Hradec Králové

Výroba a provoz / Strojní zámečník / zámečnice - zámečníci strojů

Společnost MONDO s.r.o.

Místo pracoviště Vážní 899, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní zámečník / zámečnice - zámečníci strojů (Vážní 899, Hradec Králové)

- Náplň práce: montáž strojních zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu,
spolupráce s konstruktéry a servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu, vedení dokumentace týkající se montáže, logistická podpora výroby strojů a zařízení
- Požadujeme: min. ukončené SOU strojírenského směru s výučním listem, řidičský průkaz sk.B
pečlivost, samostatnost, odpovědný a aktivní přístup, základní znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel….) výhodou
- Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon, tablet, 4 týdny dovolené + 5 dní sick days, příspěvek na životní/penzijní připojištění, každoroční valorizace mezd, čtvrtletní a roční prémie a další
- V případě zájmu nás kontaktujte:

Informace o společnosti MONDO s.r.o.

MONDO s.r.o.
Vážní 899
Hradec Králové
50003
IČO: 48153745
aktualizováno před více než 2 roky