Strojník - obsluha turbogenerátoru - obsluha parních turbín, Pardubice

Výroba a provoz / Strojník - obsluha turbogenerátoru - obsluha parních turbín

Společnost Synthesia, a.s.

Místo pracoviště Semtín 103, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník - obsluha turbogenerátoru - obsluha parních turbín (Semtín 103, Pardubice)

Pracovní náplň:
- obsluha technologického zařízení strojovny, horkovodní stanice, napájecí čerpadla, redukční stanice, turbogenerátory
- práce dle provozních předpisů
Požadujeme:
- SOU - technický obor (výhoda energetická zařízení)
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost samostatné práce a rozhodování
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- příspěvek na firemní benefity až 20.000 Kč ročně (Cafeterie, Multi Sport a další)
- mimořádné odměny
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt:
- e-mailem
- telefonicky v pracovní dny 7.00 - 14.00
- osobně každou středu v 8.00 - Hlavní vrátnice Semtín

Informace o společnosti Synthesia, a.s.

Synthesia, a.s.
Semtín 103
Pardubice
53002
IČO: 60108916
aktualizováno před 3 měsíci