Technik kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso), Soběslav

Výroba a provoz, Administrativa / Technik kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Společnost MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Místo pracoviště Zátkova 495, Soběslav
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 43 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso) (Zátkova 495, Soběslav)

Požadavky, náplň práce:
Komunikace s externími zákazníky
Hájení zájmů zákazníka uvnitř firmy
Systematické řešení zákaznických reklamací
Znalost standardů ISO 9001, ISO 14001, IATF 16494, VDA 6,3
Znalost základních nástrojů kvality (8d, 5WHY, PFMEA, PPAP)
Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené,
příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvyšování kvalifikace, systém benefitů.

Kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
Zátkova 495
Soběslav
39201
IČO: 25165020
aktualizováno před 3 měsíci