Technolog - strojírenští technici technologové, normovači, České Budějovice

Výroba a provoz / Technolog - strojírenští technici technologové, normovači

Společnost MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Místo pracoviště Kněžskodvorská 2277, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog - strojírenští technici technologové, normovači (Kněžskodvorská 2277, České Budějovice)

Požadavky: SŠ vzdělání technickéhó směru, znalost technického kreslení v programech AutoCad, SolidWorks, ŘP"B", znalost procesů strojírenské výroby, loajálnost vůči firmě, technická odbornost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zručnost, flexibilita a samostatnost, základy technologie výroby zemědělské techniky výhodou.
Pracovní náplň:
Vypracování technologického postupu pro výrobu dílů a sestav strojů.
Vypracování technologické dokumentace jednotlivých dílů.
Posuzování nových technologií, zpracování kalkulace nákladů.
Zavádění a ověřování nové technologie.
Zavádění nové výroby do série.
Posuzování a vyhodnocování zlepšovacích návrhů při vývoji a konstrukci nových strojů. Zajišťuje technologický dozor, provádí kontrolní činnosti z hlediska dodržování technologických postupů.
Eviduje technickou dokumentaci v databázi programů a vytváří novou výrobní výkresovou dokumentaci.
Podílí se na dalším vývoji produktového portfolia firmy, spolupráce při navrhování nejefektivnějších způsobů a postupů jejich výroby a montáže.
Nabízíme: zázemí silné skupiny, další vzdělávání a růst, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění.

Informace o společnosti MOTOR JIKOV GREEN a.s.

MOTOR JIKOV GREEN a.s.
Kněžskodvorská 2277
České Budějovice
37004
IČO: 28142829
aktualizováno před téměř 3 roky