Telefonní operátoři - operátoři telefonních panelů, Valašské Meziříčí

Administrativa / Telefonní operátoři - operátoři telefonních panelů

Společnost BEplan finanční plánování s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Zašovská 750, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 200 - 400 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Telefonní operátoři - operátoři telefonních panelů (Zašovská 750, Valašské Meziříčí)

Náplň práce
komunikace s novými klienty na denní bázi
drobná administrativa
práce s interním systémem
ov. 23.2.

Požadujeme
uživatelská znalost práce na PC
dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost a příjemné vystupování
flexibilitu

Nabízíme
možnost práce na DPČ, DPP
vhodné pro ženy na mateřské dovolené nebo studenty
podrobné zaškolení kolegy s několikaletou praxí
flexibilní pracovní doba
možnost práce z domu
firemní telefon
ov. 25.11.

Informace o společnosti BEplan finanční plánování s.r.o.

BEplan finanční plánování s.r.o.
Zašovská 750
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 5779944
aktualizováno před asi 2 roky