Tester - vývojáři softwaru, Plzeň

Informační technologie / Tester - vývojáři softwaru

Společnost codemanufaktur s.r.o.

Místo pracoviště Klatovská třída 5, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 50 000 - 90 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Tester - vývojáři softwaru (Klatovská třída 5, Plzeň)

Do našeho týmu hledáme nadšence na pozici tester.
Přidej se k motivovanému týmu, se kterým budeš utvářet budoucí generaci informačních a zábavních systémů v prémiovém segmentu automobilového průmyslu.
Požadujeme:
" Ukončené studium IT nebo dlouholetou praxi v oblasti testování softwaru
" Samostatný, analytický a strukturovaný způsob práce
" Velmi dobrou znalost angličtiny
" Výhodou: znalost německého jazyka
" Výhodou: práce s agilními metodami, metodami TDD a Clean Code
" Výhodou: zkušenosti z automobilového průmyslu
Co bys měl zvládat s přehledem?
" Angular a také HTML
" Ovládáš JavaScript a CSS
" TypeScript nebo srovnatelné technologie Ti nejsou cizí
" C++
" Výhodou: zkušenosti se systémy CI/CD
" Výhodou: zkušenosti s LUA, Vector CANoe a CAPL
" Výhodou: zkušenosti s Qt, Pythonem, Clean Coding
" Výhodou: zkušenosti s technologiemi automobilových sběrnic
Náplň práce:
" Vytváření akceptačních testů
" Strukturované odvozování testovacích případů ze specifikací
" Vytváření, provádění, vyhodnocování a údržba automatizovaných testovacích případů a provádění manuálních testovacích případů
" Analýza chyb a koordinace s vývojáři
" Provádění a vyhodnocování funkčních regresních testů
" 1 až 2 dny týdně u zákazníka v Německu (v rozmezí jednoho dne cesty)
Co nabízíme?
" Velmi dobré spojení místní veřejnou dopravou - do centra Plzně dojedeš autem, tramvají nebo trolejbusem a svoje pracovní místo najdeš v pasáži BOST, Klatovská 5/7 nebo Smetanovy Sady 9
" S parkováním si hlavu nelámej, 5 minut od kanclů máme své parkoviště
" Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu. Se svým týmem se pobavíš a zasměješ, a to nejen u odpoledního kafe.
" Pravidelné společné snídaně
" Pravidelné neformální společné akce (LANparty, teambuildingy)
" Flexibilní pracovní dobu, core hours 10:00 - 15:00 od pondělí do pátku, s možností až 2 dny home office týdně
" Pro sportovce máme prostor pro kola a sprchy
" Nápoje zdarma, různá překvapení dle ročního období - zmrzlina, ovoce a mnoho dalšího
Zaujala Tě tato pozice?
To jsme moc rádi! V tom případě nám pošli svý CVčko na adresu V případě jakýchkoli dotazů ohledně pracovního místa nebo přihlášky nám zavolej na telefonní číslo +420 739 323 959.
*Dovednosti pro nás hrají roli, pohlaví nikoli. Hvězdička znamená m/w/d.

Informace o společnosti codemanufaktur s.r.o.

codemanufaktur s.r.o.
Klatovská třída 5
Plzeň
30100
IČO: 17147531
www.codemanufaktur.cz
aktualizováno před 5 měsíci