Učitel/ka střední školy se specializací výchovného poradce a pracovníka prevence sociálně patologických jevů na sš dle vyhlášky č. 291/2023 sb. - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání, Rybitví

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka střední školy se specializací výchovného poradce a pracovníka prevence sociálně patologických jevů na sš dle vyhlášky č. 291/2023 sb. - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání

Společnost EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Místo pracoviště Sokolovská 150, Rybitví
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 32 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka střední školy se specializací výchovného poradce a pracovníka prevence sociálně patologických jevů na sš dle vyhlášky č. 291/2023 sb. - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání (Sokolovská 150, Rybitví)

Náplň práce:
- výuka všeobecně vzdělávacích předmětů doplněná specializovanými činnostmi v oblasti výchovného poradenství a prevence sociálně patologických jevů
- plnění funkcí výchovného poradce a preventisty s cílem podporovat studentský rozvoj a bezpečnost školního prostředí
- práce ve školním systému, e-learning

Očekáváme:
- odborná kvalifikace potřebná k výkonu specializovaných činností v oblasti výchovného poradenství a prevence sociálně patologických jevů
- pedagogické dovednosti pro efektivní výuku a individuální podporu studentů
- odpovědnost a samostatnost v plnění pracovních úkolů
- týmová spolupráce a komunikativnost

Nabízíme:
- pracovní notebook
- mzda smluvní dle prokázané kvalifikace
- nástup dohodou

První kontakt e-mailem

Informace o společnosti EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
Sokolovská 150
Rybitví
53354
IČO: 25262351
aktualizováno před asi 2 měsíci