Údržbář - elektro - stavební a provozní elektrikáři, Česká Třebová

Stavebnictví, Výroba a provoz / Údržbář - elektro - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Presplast, s.r.o.

Místo pracoviště Kubelkova 497, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář - elektro - stavební a provozní elektrikáři (Kubelkova 497, Česká Třebová)

Požadujeme:
- vyučení v oboru elektro
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- elektro vyhláška 50/1978 Sb. § 6
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost a zodpovědnost
Popis pracovní pozice:
- denní kontroly strojů a zařízení
- preventivní prohlídky a údržba strojů a zařízení
- operativní opravy strojů a zařízení
Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
Nabízíme:
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na stravování
Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti Presplast, s.r.o.

Presplast, s.r.o.
Kubelkova 497
Česká Třebová
56002
IČO: 27502317
aktualizováno před více než rokem