Údržbář, údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Údržbář, údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost Inva Group a.s.

Místo pracoviště tř. T. G. Masaryka 463, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář, údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři (tř. T. G. Masaryka 463, Frýdek-Místek)

A11 z:26/5/2021 a:9/6/2021
Náplň práce:
- provádění běžných oprav a údržby budov, řemeslných prací (instalatérské, elektrikářské, zámečnické, stolařské atd.)
- stěhovací práce menšího rozsahu
- kontrola práce dodavatelských firem a spolupráci s nimi, kontrola technologických zařízení.
Požadujeme:
- ŘP sk. B
- zručnost, spolehlivost a časovou flexibilitu.
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, firemní benefity.
Kontakt emailem.

Informace o společnosti Inva Group a.s.

Inva Group a.s.
tř. T. G. Masaryka 463
Frýdek-Místek
73801
IČO: 25838377
aktualizováno před téměř 3 roky