Údržbáři - elektro - stavební a provozní elektrikáři, Valašské Meziříčí

Stavebnictví, Výroba a provoz / Údržbáři - elektro - stavební a provozní elektrikáři

Společnost CIE METAL CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbáři - elektro - stavební a provozní elektrikáři (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

ÚDRŽBÁŘI - ELEKTRO
Požadujeme: praxi na stejné nebo podobné pozici, vyhláška §50 elektro.
Náplň práce: opravy a preventivní údržba strojů a zařízení, částí elektro.
Nabízíme: stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši
180,-Kč/směna, půl roční bonus, penzijní připojištění,
příspěvek na ošatné 450,-Kč,náborový příspěvek 100.000,-Kč
První kontakt: telefonicky na čísle 722 964 571 nebo e-mailem na
ov. 12.3.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CIE METAL CZ, s.r.o.

CIE METAL CZ, s.r.o.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26871009
aktualizováno před asi 2 měsíci