Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, Valašské Meziříčí

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Palackého 49, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 100 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (Palackého 49, Valašské Meziříčí)

UKLÍZEČ/KA
Požadujeme: minimální stupeň vzdělání - základní.
Náplň práce: úklidové práce v prostorách školy.
Jedná se o práci na dohodu o provedení práce, 20 hodin týdně.
Nabízíme: příspěvek na stravování ve školní jídelně.
První kontakt: M. Hegarová, tel. 571 685 244.
Životopisy zasílejte do 15.4.2022 na emailovou adresu
Vhodní uchazeči budou osloveni a průběžně zváni k individuálnímu pohovoru.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
Palackého 49
Valašské Meziříčí

IČO: 851574
aktualizováno před asi 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby