Uklízečka-pokojská (m/ž) - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Uklízečka-pokojská (m/ž) - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost KARTONÁŽ - KOKLAR s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 9 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízečka-pokojská (m/ž) - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (České Budějovice)

Pracovní pozice vyhrazena pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP I. a II. stupně.
Požadavky: vzdělání nerozhoduje.
Nástup: dohodou.
Náplň práce: úklidové práce v penzionech a hotelech v Č. Budějovicích.
Nabízíme: prémie.
Pracovní doba: dle domluvy (bude upřesněno při osobním pohovoru).
V případě zájmu konktaktujte zaměstnavatele nejdříve telefonicky nebo e-mailem a domluvte si schůzku.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti KARTONÁŽ - KOKLAR s.r.o.

KARTONÁŽ - KOKLAR s.r.o.

České Budějovice

IČO: 28086716
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Uklízečka-pokojská (m/ž) - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních