Vedoucí servisní technik/technička - technici v ostatních průmyslových oborech, Pardubice

Výroba a provoz / Vedoucí servisní technik/technička - technici v ostatních průmyslových oborech

Společnost Fastport a.s.

Místo pracoviště Masarykovo náměstí 1544, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí servisní technik/technička - technici v ostatních průmyslových oborech (Masarykovo náměstí 1544, Pardubice)

Moderní společnost se sídlem v Pardubicích, která vznikla v roce 2008 poptávkou trhu po datových službách na platformách optických a bezdrátových spojů hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici Vedoucí servisní technik.
Společnost Fastport a.s. je poskytovatelem kompletních hlasových, datových služeb a služeb digitální televize IPTV.
Fastport a.s. nabízí firemním zákazníkům a ISP providerům pronájem optického vlákna, datových okruhů a projektování a výstavbu datových sítí.
Náplň práce:
- Vedení a koordinace servisních a instalačních prací techniků
- Jednání se zákazníky
Požadujeme :
- Znalost SW a HW - Mikrotik
- Zaměření optické i bezdrátové sítě

Pokud Vás tato nabídka zaujala, svůj životopis zasílejte na emailovou adresu
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 16:00).

Informace o společnosti Fastport a.s.

Fastport a.s.
Masarykovo náměstí 1544
Pardubice
53002
IČO: 27522580
aktualizováno před 4 měsíci