Vedoucí úseku balení - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování, Valašské Meziříčí

Výroba a provoz / Vedoucí úseku balení - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Společnost Weomax Group s.r.o.

Místo pracoviště J. K. Tyla 418, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí úseku balení - obsluha strojů na balení, plnění a etiketování (J. K. Tyla 418, Valašské Meziříčí)

VEDOUCÍ ÚSEKU BALENÍ
Pouze odpolední směna, nástup možný ihned.
Požadujeme: zodpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se, pracovitost, dobrou zdravotní způsobilost.
Náplň práce: jedná se o práci v gastrovýrobě - balení hotových pokrmů. Předchozí praxe není nutná, ale je výhodou.
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, pracovní oblečení, příspěvek na stravování
První kontakt: telefonicky na čísle 774 991 399, e-mailem: nebo osobně na J.K.Tyla 418, Valašské Meziříčí.
ov. 2.7.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Weomax Group s.r.o.

Weomax Group s.r.o.
J. K. Tyla 418
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 2778815
aktualizováno před téměř 4 roky