Vlakvedoucí osobních vlaků - vlakvedoucí v osobní dopravě, Česká Třebová

Doprava / Vlakvedoucí osobních vlaků - vlakvedoucí v osobní dopravě

Společnost České dráhy, a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Moravská 924, Česká Třebová
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vlakvedoucí osobních vlaků - vlakvedoucí v osobní dopravě (Moravská 924, Česká Třebová)

NÁPLŇ PRÁCE:
Budete doprovázet vlaky osobní přepravy, kontrolovat a prodávat jízdní doklady a poskytovat informace cestujícím.
Dále budete odbavovat cestující a zajišťovat profesionální zákaznický servis, obsluhovat zařízení a vybavení vozů a zpracovávat potřebná data pro jízdu vlaku.
POŽADUJEME:
- ukončené střední vzdělání s maturitou
- uživatelská znalost práce na PC
- časovou flexibilitu
- zdravotní způsobilost
- kladný přístup k práci
- vyrovnanost a komunikativnost
NABÍZÍME:
- levnější cestování v ČR a po Evropě pro vás a vaši rodinu
- atraktivní výhody a slevy na sport, stravování, dovolenou a výuku jazyků
- zkrácenou pracovní dobu bez snížení mzdy
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Václavková Martina, tel.: 722 980 618, e-mail:

Informace o společnosti České dráhy, a.s.

České dráhy, a.s.
Moravská 924
Česká Třebová
56002
IČO: 70994226
aktualizováno před 7 měsíci