Kontrolor/ka kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Týn nad Vltavou

Výroba a provoz / Kontrolor/ka kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/ka kvality - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Týn nad Vltavou)

Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou
Náplň práce:
- vizuální kontrola svarových spojů
- kontrola svarů a svařovaných dílů
- vyhodnocování výsledků, reporting
Požadujeme:
- technické vzdělání (možné nahradit praxí v technickém oboru)
- praxe na obdobné pozici velkou výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- uživatelskou znalost MS Office
- manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv.
Doba zaměstnání: dle dohody.
Mzdové rozpětí: od 24.000 Kč/ měsíc (dle zkušeností).

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.

Týn nad Vltavou

IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před 4 měsíci