Všeobecná/ný účetní - účetní všeobecní, Třebíč

Finance, Administrativa / Všeobecná/ný účetní - účetní všeobecní

Společnost Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Místo pracoviště Purkyňovo nám. 133, Třebíč
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná/ný účetní - účetní všeobecní (Purkyňovo nám. 133, Třebíč)

Pracovní náplň:
o zajišťování agendy správy dotací a kontroly jejich čerpání a užívání,
o vyhotovování předpisů a evidence úhrad od zdravotních pojišťoven, rozúčtování výnosů ze zdravotních pojišťoven,
o účtování zálohových a dodavatelských faktur včetně jejich vyúčtování,
o provádění veškerého účtování pohybů FKSP, evidence dodavatelských faktur, zajišťování platebního styku a sestavování rozpočtu a zásad pro čerpání FKSP,
o vnitropodnikové rozúčtování nákladů a výnosů.
Požadujeme:
o SŠ vzdělání ekonomického směru,
o praxe na pozici účetní,
o zkušenosti s účetnictvím zdravotnické příspěvkové organizace výhodou,
o orientace v účetním programu QI vítána,
o aktivní přístup,
o komunikační schopnosti,
o trestní bezúhonnost,
o zdravotní způsobilost.
Možný nástup: dle dohody
Uzávěrka přihlášek: 24. 03. 2023

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání,
o 9. platovou třídu,
o 25 dnů dovolené,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč,
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve)
- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu.

Informace o společnosti Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace

Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Purkyňovo nám. 133
Třebíč
67401
IČO: 839396
aktualizováno před asi rokem