Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace, Vsetín

Zdravotnictví / Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace

Společnost Charita Vsetín

Místo pracoviště Horní náměstí 135, Vsetín
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace (Horní náměstí 135, Vsetín)

VŠEOBECNÁ SESTRA
POŽADUJEME:
Psychická i fyzická odolnost, samostatnost, zodpovědný přístup, trpělivost, empatie, schopnost pracovat v týmu
Další požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
NÁPLŇ PRÁCE:
Stručná charakteristika pracovního místa: terénní zdravotní péče v domácím prostředí klientů, administrativa související s poskytovanou službou, práce na plný úvazek, ranní směna
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, sick days

PRVNÍ KONTAKT: Paní Věra Vrbová, tel.: 739 934 289, Po - Pá od 8:00 do 16:00 hod., nebo emailem na adresu: případně osobně na adrese: Horní náměstí 135, Vsetín.
ov.t. 4.4.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Charita Vsetín

Charita Vsetín
Horní náměstí 135
Vsetín
75501
IČO: 44740778
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Všeobecná sestra - všeobecné sestry bez specializace