Výkupčí, administrativní pracovník/nice, manipulační dělník/nice - všeobecní administrativní pracovníci, Králíky

Administrativa / Výkupčí, administrativní pracovník/nice, manipulační dělník/nice - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost S-FIRMA, s.r.o.

Místo pracoviště Plynárenská 384, Králíky
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výkupčí, administrativní pracovník/nice, manipulační dělník/nice - všeobecní administrativní pracovníci (Plynárenská 384, Králíky)

Místo je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).
NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace se zákazníkem
- příjem a vedení evidence odpadů a materiálů
- tvorba dokladů souvisejících s odvozem odpadů a materiálů
- administrativa ekologické likvidace autovraků
- zpracování reklamací a zpětného odběru elektromateriálu
- správa pokladny
- manipulační a úklidové práce v provozovně
POŽADUJEME:
- věk minimálně 18 let
- trestní bezúhonnost
- střední vzdělání, minimálně s výučním listem
- dobrá znalost práce na PC
- předchozí praxe v oboru výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME:
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- zvýhodněný mobilní tarif
- prémie dle odvedeného pracovního výkonu
První smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti S-FIRMA, s.r.o.

S-FIRMA, s.r.o.
Plynárenská 384
Králíky
56169
IČO: 27532895
aktualizováno před více než rokem