Výrobní inženýr/ka - strojírenští technici, Velemyšleves

Výroba a provoz / Výrobní inženýr/ka - strojírenští technici

Společnost Hitachi Astemo Czech, s.r.o.

Místo pracoviště Velemyšleves-Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Výrobní inženýr/ka - strojírenští technici (Velemyšleves-Průmyslová zóna Triangle 60, Velemyšleves)

místo výkonu práce: Minice 60, Žatec
Náplň práce:
- zodpovědnost za nastavení technických procesů daného zařízení a parametrů údržby
- odhalování výrobních problémů, jejich analýza a odstraňování příčin
- aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování procesů ve výrobě
- zavádění procesních a výrobkových změn
- komunikace s dodavateli výrobního zařízení
Požadavky:
- technické myšlení
- praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok výhodou
- orientace v technické dokumentaci
- znalost AJ na komunikativní úrovni
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- možnost osobního a profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- dovolená nad rámec zákoníku práce
- pružná pracovní doba
- zvýhodněný zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
- jazykový kurz AJ hrazený zaměstnavatelem
- cafeterie- měsíční příspěvek na volnočasové aktivity
kontakt:tel.: 775958236 (8-16,30), e-mail:

Informace o společnosti Hitachi Astemo Czech, s.r.o.

Hitachi Astemo Czech, s.r.o.
Velemyšleves-Průmyslová zóna Triangle 60
Velemyšleves
43801
IČO: 27578330
aktualizováno před téměř 4 roky