Zedníci * - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva), Zašová

Stavebnictví / Zedníci * - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Společnost Cobbler s.r.o.

Místo pracoviště Zašová 633, Zašová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 640 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zedníci * - zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) (Zašová 633, Zašová)

ZEDNÍCI *
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost a kvalitně odvedenou práci, praxe výhodou
Náplň práce: realizace stavebních zakázek v regionu
Nabízíme: mzda dohodou, příspěvek na stravování, firemní oděv, zaměstnanecké slevy, školení, 5 týdnů dovolené
První konakt: telefonicky v době 7:00 - 15:00 h. na čísle 571 751 771, osobně na pracovišti v době 7:00 - 15:00 h. nebo e-mailem na:
ov.26.1.22

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Cobbler s.r.o.

Cobbler s.r.o.
Zašová 633
Zašová
75651
IČO: 46578463
aktualizováno před 8 měsíci