Skladníci - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení, Frýdlant nad Ostravicí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Skladníci - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení

Společnost KOVINTRADE Praha Spol. s r.o.

Místo pracoviště Kúty 1648, Frýdlant nad Ostravicí
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladníci - obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení (Kúty 1648, Frýdlant nad Ostravicí)

C04 z:9/4/2021 a:5/12/2023
Požadujeme:
- vyučení v oboru (výhodou nikoli podmínkou)
- praxe na podobné pozici výhodou
- vazačský a jeřábnický průkaz
- manuální zručnost
- samostatnost.
Náplň práce:
- obsluha skladové techniky (jeřáby, VZV, čtečka čárových kódů)
- příprava materiálu, příjem a výdej
- příjem a kontrola a evidence zboží
- nakládka expedovaných objednávek
- zastupování vedoucího skladu
- spolupráce s kolegy ve skladu.
Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování
- zvýhodněná volání pro zaměstnance
- firemní akce
- docházkový bonus.
Kontakt emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KOVINTRADE Praha Spol. s r.o.

KOVINTRADE Praha Spol. s r.o.
Kúty 1648
Frýdlant nad Ostravicí
73911
IČO: 45272875
aktualizováno před 5 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Frýdek-Místek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Frýdek-Místek v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz