Administrativní pracovník/-ce, asistent/-ka - vyhrazeno pro ozp - všeobecní administrativní pracovníci,

Administrativa / Administrativní pracovník/-ce, asistent/-ka - vyhrazeno pro ozp - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Filipa, s.r.o.

Místo pracoviště Filipa, a.s. - Brodce
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 15 000 - 18 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/-ce, asistent/-ka - vyhrazeno pro ozp - všeobecní administrativní pracovníci (Filipa, a.s. - Brodce)

První kontakt:
tel.: 702 119 254 8-15:30h

Požadavky:
- znalost práce na PC
- uživatelská znalost MS Office
- zkušenosti na podobné pozici výhodou
- pečlivost, flexibilita
- ŘP sk. B

Náplň práce:
- administrativní podpora vedoucího projektu
- příprava a zpracování podkladů pro jednání a porady
- tvorba reportů, satistik, prezentací
- péče o návštěvy, zajišťování občerstvení pro jednání managementu
- vyřizování firemní korespondence, elektronické pošty a telefonních hovorů
- zpracování docházky v interním systému Q!
- archivace dokumentů a obsluha kancelářského zařízení

Nabízíme:
- dynamické prostředí úpspěšné a rostoucí české společnosti
- prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
- motivující mzdové ohodnocení
- pestrá práce
- práce na zkrácený úvazek - 20hodin/týdně
- 5 týdnů dovolené
- Nástup možný ihned!

Informace o společnosti Filipa, s.r.o.

Filipa, s.r.o.

IČO: 25282875
aktualizováno před 3 měsíci