Automechanici - mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel, Vsetín

Výroba a provoz, Služby / Automechanici - mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

Společnost Vsetínská nemocnice a.s.

Místo pracoviště Nemocniční 955, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Automechanici - mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel (Nemocniční 955, Vsetín)

POŽADUJEME: min. střední odborné vzdělání v oboru automechanik; praxe v oboru min. 3 roky; technické myšlení, zručnost; samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu; zdravotní způsobilost; trestní bezúhonnost; RP sk.B
NÁPLŇ PRÁCE: péče o vozový park; pravidelné preventivní prohlídky vozidel; jednoduché opravy ve vlastních dílnách včetně výměny oleje, výměny pneumatik; diagnostika závad; zajištění složitějších oprav u externích dodavatelů; zajištění garančních prohlídek nových vozidel u externích dodavatelů; nákup náhradních dílů; přistavování vozidel k STK; zajištění revizí dílenského zařízení; zajištění změn v registru vozidel; využívání programu FaMa pro dopravu
NABÍZÍME: systém cafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní tarify, další benefity na www.nemocnice-vs.cz
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti 8:00 - 15:00, telefonicky paní Hana Michalcová - vedoucí oddělení dopravy, tel.: 571 818 170, popř. email: nebo paní Mgr. Pavla Psotová - personalistka, tel. 571 818 445 , popř. emailem: nebo

Informace o společnosti Vsetínská nemocnice a.s.

Vsetínská nemocnice a.s.
Nemocniční 955
Vsetín
75501
IČO: 26871068
aktualizováno před 21 dny