Brusiči - brusiči nástrojů a kovů, Vsetín

Výroba a provoz, Služby / Brusiči - brusiči nástrojů a kovů

Společnost TRIMILL, a.s.

Místo pracoviště Jasenice 2061, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Brusiči - brusiči nástrojů a kovů (Jasenice 2061, Vsetín)

BRUSIČI
POŽADUJEME: Technické vzdělání (nejlépe obráběč kovů, strojní mechanik, zámečník). Znalost čtení výkresové dokumentace. Praxe s broušením na plocho - vítána. Znalost měření, přesnost, pečlivost. ŘP sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha brousícího centra WALDRICH COBURG pro přesné broušení vodících ploch. Samostatná činnost dle výkresové dokumentace. Obsluha stroje a zvedacího zařízení za účelem manipulace s dílci. Zajišťování základní údržby stroje.
NABÍZÍME: Odbornou práci ve 2směnném provozu. Zajímavé finanční ohodnocení + zákonné příplatky. Roční odměnu. 25 dnů dovolené. Dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj.. Možnost seberealizace a profesního růstu. Práci ve stabilní společnosti a férový přístup.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková v době od 7:30 do 16:00 hod., na čísle: 771 259 281 nebo emailem na adresu:
Ov.tel.: 8.9.

Informace o společnosti TRIMILL, a.s.

TRIMILL, a.s.
Jasenice 2061
Vsetín
75501
IČO: 25598325
aktualizováno před 8 měsíci