Energetický specialista/ka - junior - řídící pracovníci v energetice, Vsetín

Výroba a provoz, Management / Energetický specialista/ka - junior - řídící pracovníci v energetice

Společnost AB Solartrip s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 701, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Energetický specialista/ka - junior - řídící pracovníci v energetice (Jiráskova 701, Vsetín)

ENERGETICKÝ SPECIALISTA/KA - JUNIOR
Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - energetický specialista junior pro menší dynamicky se rozvíjející firmu, která se zabývá energetickou problematikou.

POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ vzdělání (např. stavební projekce, strojírenství, energetika, elektrotechnika nebo jiný technický obor). Pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel); Analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost; Zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci; Řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: Zpracování PENB, energetických posudků, auditů a studií v návaznosti na zákon o hospodaření s energií.
NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti;
platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým;
příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely; Manažerský motivační program; Mobilní telefon, notebook; Stravenky/příspěvek na stravování; Vzdělávací kurzy, školení; Občerstvení na pracovišti; Možnost občasné práce z domova; Firemní akce; Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na:
Do výběrového řízení zařadíme kandidáty, kteří dodají aktuální CV a krátký motivační dopis. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat telefonicky a pozveme na krátký osobní pohovor.

Informace o společnosti AB Solartrip s.r.o.

AB Solartrip s.r.o.
Jiráskova 701
Vsetín
75501
IČO: 64084701
aktualizováno před téměř rokem