Hlavní mzdová/mzdový účetní - odborní účetní mzdoví, Vsetín

Finance, Administrativa / Hlavní mzdová/mzdový účetní - odborní účetní mzdoví

Společnost Vsetínská nemocnice a.s.

Místo pracoviště Nemocniční 955, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Hlavní mzdová/mzdový účetní - odborní účetní mzdoví (Nemocniční 955, Vsetín)

HLAVNÍ MZDOVÁ/MZDOVÝ ÚČETNÍ

POŽADUJEME: prokazatelná praxe na pozici mzdový/á účetní min. 3 roky, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, ochota učit se nové věci, proaktivní přístup, trestní bezúhonnost
znalost personálního a mzdového programu VEMA výhodou.

PRACOVNÍ NÁPLŇ: kompletní zpracování a vedení mzdové agendy společnosti a souvisejících podkladů pro mzdy, provedení měsíční uzávěrky mezd, kontrola výstupních sestav a odvodů mezd, rozeslání přehledu o platbě pojistného na zdravotní pojištění, přehled o výši pojistného a vyplacených dávkách (zdravotní pojišťovny, ČSSZ), zpracování ročního výkazu pro FÚ, zpracování exekucí, insolvencí, ročního zúčtování zaměstnanců, ELDP, komunikace se státními institucemi, příprava podkladů pro kontroly, audity, další administrativa spojená se mzdovou a personální agendou.

NABÍZÍME: systém cafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní tarify
PRVNÍ KONTAKT: osobně na pracovišti 8:00 - 15:00, telefonicky paní Mgr. Ing. Eva Kurtinová - vedoucí personálního oddělení, tel. 571 818 428 nebo Mgr. Pavla Psotová - personalistka, 571 818 445 , popř. emailem: .

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Vsetínská nemocnice a.s.

Vsetínská nemocnice a.s.
Nemocniční 955
Vsetín
75501
IČO: 26871068
aktualizováno před 4 měsíci