Kontrolor/ka kvality (týn nad vltavou) - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Týn nad Vltavou

Výroba a provoz / Kontrolor/ka kvality (týn nad vltavou) - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost RICHMONT - CZ a.s.

Místo pracoviště Kolodějská 507, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Kontrolor/ka kvality (týn nad vltavou) - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Kolodějská 507, Týn nad Vltavou)

Náplň práce: provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly; kontrolní měření strojírenských výrobků; vyhodnocování výsledků, reporting; označení neshodných kusů.
Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou; praxe na obdobné pozice vítána; znalost čtení výkresové dokumentace; uživatelská znalost MS Office; přesnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv.

Informace o společnosti RICHMONT - CZ a.s.

RICHMONT - CZ a.s.
Kolodějská 507
Týn nad Vltavou
37501
IČO: 26045010
www.richmont.cz
aktualizováno před více než rokem