Lakýrníci * - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Vsetín

Výroba a provoz, Služby / Lakýrníci * - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost TES VSETÍN s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 691, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrníci * - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Jiráskova 691, Vsetín)

LAKÝRNÍCI *
POŽADUJEME: Jeřábnický, vazačský průkaz (výhodou), trpělivost, odpovědnost, pečlivost, předvídavost, iniciativa, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Natěračské a malířské práce, obsluha zařízení lakovny, vymývání a odmašťování dílů a dílců, lakování mokrou cestou, lakýrnické práce (odmašťování, tmelení, nanášení barev), obsluha jeřábu.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní připojištění.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Kateřina Trlicová, v době od 8 do 12 hodin.,tel.: 571 812 111. Nebo emailem na adresu: Případně osobně v místě výkonu práce.
Ov.tel.: 10.1.2022

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti TES VSETÍN s.r.o.

TES VSETÍN s.r.o.
Jiráskova 691
Vsetín
75501
IČO: 24815276
aktualizováno před více než rokem