Manipulanti ve výrobě - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Valašské Meziříčí

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulanti ve výrobě - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Místo pracoviště Hranická 328, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulanti ve výrobě - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Hranická 328, Valašské Meziříčí)

MANIPULANTI VE VÝROBĚ

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe v oboru skladové logistiky v automotive výhodou, oprávnění na řízení VZV výhodou, ochota nést zodpovědnost za odvedenou práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace, orientace na výsledek, ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: zajištění dodávky komponentů do výroby, zaskladnění a manipulace
s rozpracovanou výrobou i hotovými výrobky, přistavení obalů na pracovištích dle plánu výroby,
přesun hotových výrobků na předávací místo do expedičního skladu, monitorování skladových podmínek nedokončené výroby, kontrola správné identifikace výrobků, odvoz neshodné výroby na určené místo.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu a příspěvku na letní dovolenou, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na
ov. 14.11.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti CIE PLASTY CZ. s.r.o.

CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Hranická 328
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26792605
aktualizováno před více než rokem

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz