Masér/ka ve zdravotnictví - odborní maséři ve zdravotnictví, Luhačovice

Zdravotnictví / Masér/ka ve zdravotnictví - odborní maséři ve zdravotnictví

Společnost Lázně Luhačovice, a.s.

Místo pracoviště Luhačovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Masér/ka ve zdravotnictví - odborní maséři ve zdravotnictví (Luhačovice)

Požadujeme:
" akreditovaný zdravotnický kurz od Ministerstva zdravotnictví nebo vzdělání v oboru Zdravotní masér/ka
" profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné vystupování
Náplň práce:
" léčebná rehabilitace dle metodických pokynů
" balneoterapeutické úkony, aplikace tepla, elektroléčba, zábaly
Nabízíme:
" stálý profesní růst
" sladěný pracovní a soukromý život
" zajištěné ubytování

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravování, možnost ubytování (50 Kč/den), Výměnné rekreace v ČR i SR, odměny za životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů, Edenred Card - "volnočasová peněženka".

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Ubytování

Informace o společnosti Lázně Luhačovice, a.s.

Lázně Luhačovice, a.s.

Luhačovice

IČO: 46347828
aktualizováno před asi rokem