Montér/šéfmontér kovových konstrukcí - montéři kovových konstrukcí, České Budějovice

Výroba a provoz / Montér/šéfmontér kovových konstrukcí - montéři kovových konstrukcí

Společnost HF Montagen und Service s.r.o.

Místo pracoviště Lidická tř. 2083, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 55 000 - 60 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Montér/šéfmontér kovových konstrukcí - montéři kovových konstrukcí (Lidická tř. 2083, České Budějovice)

Náplň práce: montáže kovových konstrukcí, především se jedná o montáž hal a válečkových drah po celé Evropě.
Požadavky: manuální zručnost, fyzická odolnost, zodpovědnost a samostatnost, řidičský průkaz sk. B, základy německého / anglického jazyka, případně praxe v oboru.
Výhodou: platný průkaz VZV.
Nabízíme stabilní a dlouhodobé zaměstnání pro českou pobočku mezinárodní společnosti HF group, zajímavé finanční ohodnocení, zajištěnou a hrazenou dopravu a ubytování, různorodou práci po celé Evropě, možnost kariérního růstu a přátelský kolektiv na pracovišti.
Zaměstnanecké výhody: zajištěné ubytování, vzdělávání a kurzy, nadstandardní lékařské služby.
Kontakt možný telefonicky (8:00 - 16:00 hod.), e-mailem nebo osobně na adrese firmy.

Informace o společnosti HF Montagen und Service s.r.o.

HF Montagen und Service s.r.o.
Lidická tř. 2083
České Budějovice
37007
IČO: 11745789
www.hf-group.at
aktualizováno před asi 2 roky