Obchodně technický zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci, Vsetín

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodně technický zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci

Společnost KOVARSON s.r.o.

Místo pracoviště 4. května 212, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodně technický zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci (4. května 212, Vsetín)

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ
POŽADUJEME: ŘP sk. B, požadujeme vzdělání se zaměřením elektro, znalost práce na PC-Office, anglický nebo německý jazyk, komunikativnost, samostatnost a flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: Kontaktování, objíždění stávajících i nových zákazníků, samostatné aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, účast na výstavách po ČR i EU.
NABÍZÍME: Zaměstnanecké benefity, možný kariérní růst, samostatnou a odpovědnou práci v mladém kolektivu, fixní plat.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem na adresu: nebo telefonicky paní Ficková Pavla, tel.: 605 888 334
Ov.: 14.9.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KOVARSON s.r.o.

KOVARSON s.r.o.
4. května 212
Vsetín
75501
IČO: 29220327
aktualizováno před více než 3 roky