Obchodní zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci, Vsetín

Obchod a cestovní ruch, Finance / Obchodní zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci

Společnost PAPERA s.r.o.

Místo pracoviště Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obchodní zástupce/zástupkyně - obchodní zástupci (Vsetín)

NÁPLŇ PRÁCE: správa a rozvoj prodejních aktivit ve svěřeném regionu, plnění plánů prodeje, prezentování společnosti a služeb, které poskytujeme
POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. B, bydliště v regionu, vynikající komunikační a prezentační schopnosti a příjemné vystupování
NABÍZÍME: firemní automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon s neomezeným tarifem, flexibilní pracovní dobu, home office, volnočasové benefity, nástup dle dohody
KONTAKT: e-mailem (zaslat životopis), telefonicky 8-15 hod

Informace o společnosti PAPERA s.r.o.

PAPERA s.r.o.

Vsetín

IČO: 25945653
aktualizováno před asi 2 roky