Operátor/-ka montážní linky - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů, Budišov nad Budišovkou

Výroba a provoz / Operátor/-ka montážní linky - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů

Společnost Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo pracoviště Československé armády 362, Budišov nad Budišovkou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/-ka montážní linky - montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (Československé armády 362, Budišov nad Budišovkou)

KO: Hellebrand Zdeněk, tel.: 720 729 278, e-mail:
Požadujeme:
- základní vzdělání
- manuální zručnost
- schopnost a možnost pracovat ve třísměnném pracovním režimu (pondělí - pátek, víkendy volné) s následujícím střídáním směn: 3 týdny ranní, 1 týden odpolední, 1 týden noční
- zodpovědný přístup k práci, bezproblémová a včasná docházka na směny
Náplň práce:
- montáž výlisků, kompletování výrobků, kontrola a balení

Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč (vyplácen postupně)
- měsíční prémie do výše až 25%
- měsíční odměny
- možnost výplaty příspěvku na dopravu
- očkování proti chřipce
- zvýhodněné volání u mobilního operátora
- dovolená v délce 4-týdnů, po odpracování 12-ti měsíců navýšení dovolené o 1 týden

Pracovní poměr nabízen na dobu určitou s možností dalšího prodloužení a s možností přechodu do kmenového stavu společnosti Linaset.
Jedná se o agenturu práce.

Informace o společnosti Personal fabric - agentura práce, a.s.

Personal fabric - agentura práce, a.s.
Československé armády 362
Budišov nad Budišovkou
74787
IČO: 26841487
aktualizováno před více než 2 roky