Ostatní pracovníci na zpracování plechu, Vsetín

Výroba a provoz / Ostatní pracovníci na zpracování plechu

Společnost H & B delta, s.r.o.

Místo pracoviště Bobrky 382, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostatní pracovníci na zpracování plechu (Bobrky 382, Vsetín)

OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU *
Požadujeme: základní vzdělání nebo výuční list, znalost obsluhy obráběcích strojů - výhodou nikoli podmínkou, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
Náplň práce: obsluha strojů pro dělení a tvarování plechu, výroba prvků z plechu, kontrola hotových výrobků a jejich expedice
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, HPP na dobu neurčitou (pravidelný příjem, placené přesčasy), práci v čistém a přátelském prostředí, firemní benefity.
První kontakt: e-mailem na:
ZRUŠENO: na žádost zaměstnavatele 2.11.2021

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti H & B delta, s.r.o.

H & B delta, s.r.o.
Bobrky 382
Vsetín
75501
IČO: 25835661
aktualizováno před 4 měsíci