Ostatní pracovníci na zpracování plechu - dpč * - ostatní pracovníci na zpracování plechu, Vsetín

Výroba a provoz / Ostatní pracovníci na zpracování plechu - dpč * - ostatní pracovníci na zpracování plechu

Společnost H & B delta, s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Bobrky 382, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 11 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostatní pracovníci na zpracování plechu - dpč * - ostatní pracovníci na zpracování plechu (Bobrky 382, Vsetín)

OSTATNÍ PRACOVNÍCI NA ZPRACOVÁNÍ PLECHU - DPČ *
Souhlas s dalším (souběžným) zaměstnáním držitele zaměstnanecké karty (§ 42 g, odst. 8 zák. č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR)

POŽADUJEME: Praxi ve výrobě. Znalost obsluhy obráběcích strojů - výhodou nikoli podmínkou, manuální zručnost, pečlivost, dobrý zdravotní stav a chuť pracovat, odpovědnost, samostatnost, komunikativnost, flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: Obsluha strojů pro dělení a tvarování plechu, výroba prvků z plechu, kontrola hotových výrobků a jejich expedice
NABÍZÍME: Stravenkový paušál, práci ve výrobě v rámci DPČ, systém vlastního zaškolení.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 725 675 531 nebo e-mailem na:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti H & B delta, s.r.o.

H & B delta, s.r.o.
Bobrky 382
Vsetín
75501
IČO: 25835661
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Ostatní pracovníci na zpracování plechu - dpč * - ostatní pracovníci na zpracování plechu