Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Litomyšl

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost Andílci s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Mařákova 1087, Litomyšl
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 7 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Mařákova 1087, Litomyšl)

NÁPLŇ PRÁCE: Zkrácený pracovní úvazek, úklid kanceláří, doplňování hygienických potřeb.
Jedná se o úklid zázemí firmy.
POŽADAVKY: spolehlivost, zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: Volná pracovní doba. Nástup možný ihned.Hodinová mzda od 150,-Kč/hod. Osobní ohodnocení, příplatky. Nabízíme profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy,nástup možný ihned. Zaměstnanecké výhody, ovlivnitelná složka mzdy,osobní přístup.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem
Na místo výkonu práce nechoďte,domluvte si nejprve schůzku telefonicky,případně e-mailem.
mobil: 724003122, e-mail:

Informace o společnosti Andílci s.r.o.

Andílci s.r.o.
Mařákova 1087
Litomyšl
57001
IČO: 28827244
aktualizováno před 9 měsíci